Adresimiz
Mimar Sinan Mh. İlhan Sk. No:15 Çekmeköy/İSTANBUL
Bize Ulaşın
info@tabelamad.com
0 531 361 48 73

Kapı İsimliği

Kapı isimliği, bir binanın veya odanın kapısına yerleştirilen, genellikle kişilerin veya departmanların adını, unvanını veya işlevini belirten bir levhadır. Bu isimlikler, iş yerlerinde, ofislerde, hastanelerde, otellerde ve diğer birçok yerde kullanılır. Aynı zamanda, kapı isimlikleri, ziyaretçilerin veya çalışanların hedeflenen alana ulaşmalarına yardımcı olmak için bilgi sağlama amacı taşır.

Kapı isimlikleri genellikle estetik bir tasarıma sahip olup, ofisin genel dekorasyonuna uyum sağlar. Malzeme olarak metal, pleksi, ahşap veya diğer dayanıklı malzemeler kullanılabilir. Ayrıca, kapı isimlikleri üzerindeki yazılar genellikle profesyonel ve okunaklı bir şekilde tasarlanır.

Kapı İsimliği Yapıyoruz!

Biz, kapı isimliği konusunda deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz. İşletmenizin veya ofisinizin ihtiyaçlarına uygun, estetik ve dayanıklı kapı isimlikleri tasarlayarak, profesyonel bir izlenim bırakmanıza yardımcı oluyoruz. Özel tasarım seçenekleri, çeşitli malzemeler ve kaliteli işçilik ile kapı isimliklerinizi kişiselleştiriyoruz.