Adresimiz
Mimar Sinan Mh. İlhan Sk. No:15 Çekmeköy/İSTANBUL
Bize Ulaşın
info@tabelamad.com
0 531 361 48 73

Kompozit Cephe

Kompozit cephe, genellikle bir yapı veya binanın dış yüzeyini kaplamak için kullanılan özel bir yapı malzemesidir. Bu malzeme genellikle alüminyum veya diğer metal levhalar ile bir çekirdek malzemesinin kombinasyonundan oluşur. Bu çekirdek genellikle polietilen, poliüretan veya mineral malzemeleri içerir. Bu kombinasyon, malzemeye dayanıklılık, hafiflik ve izolasyon özellikleri kazandırır.

Kompozit cepheler, modern mimari tasarımların yanı sıra enerji verimliliği ve uzun ömür gibi avantajlar sunan bir kaplama çözümüdür. Genellikle çeşitli renk ve doku seçenekleri ile gelir, böylece bina tasarımına uyum sağlamak mümkündür.

Biz Yapıyoruz!

Biz, kompozit cephe konusunda uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz. Modern teknoloji ve kaliteli malzemeler kullanarak, özel tasarımlarınızı hayata geçiriyoruz. Binanızın dış yüzeyini güçlendiren, estetik açıdan çekici ve dayanıklı kompozit cephe sistemleri sunuyoruz. Enerji verimliliği, uzun ömür ve estetik açıdan memnuniyet sağlayan çözümlerimizle binanıza değer katıyoruz.